+90 850 811 52 82
Hemen Ara
Trump Towers Kule:1 Kat:18
Adres
9 AM - 18 PM
Hafta İçi - Cumartesi

Hakkımızda

Your search results

Hakkımızda

41 Yıllık Tecrübeye Sahip Köklü Bir Firmayız...

Nova Group , Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Türkiye arasında kurulmuş güçlü bir köprü görevi görmektedir. Nova Group, konut, karma proje ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage brokerlığı ve proje finansı, vatandaşlık, oturum izni, vergi yönetimi, hukuk, gayrimenkul yönetimi konularında uzman 41 yıllık bilgi birikimi, güven, deneyim, tecrübe ve vizyona sahip olan müşterilerine uygun sonuç odaklı çözüm ve öneriler sunan bir kurumdur .

Şirketimiz, Amerika’da, Asya’da, Avrupa’da, Ortadoğu’da, Uzakdoğu’da ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyenlerin yanı sıra yatırımını yapmış ancak büyüyüp gelişmek isteyen kurumlara da danışmanlık hizmetleri vermektedir. Amerika’da, Asya’da, Avrupa’da, Ortadoğu’da Uzakdoğu’da ve Türkiye’de iş kurmayı düşünen, oturum ve vatandaşlık hizmet almak isteyen girişimciler veya ticarî faaliyetlerini bu ülkelere taşımayı düşünen iş adamları için vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şöyledir:

Danışmanlık, hukuk, vergi yönetimi, gayrimenkul yönetimi, emlâk, dış ticaret, finans, yatırım, mortgage çözümleri, şirket kurulması,
muhasebe ve malî müşavirlik hizmetleri, proje yatırımları, oturum, vatandaşlık ve vize danışmanlığı.

Nova’nın bankadan emlak satışı konusunda 30 yıllık bir tecrübesi vardır.

Compare Listings

Open chat
Merhaba!
Powered by